2020-2021 YKS (TYT) BİYOLOJİ KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ - Sınav Koçumuz

Site rengi

Tasarım

2020-2021 YKS (TYT) BİYOLOJİ KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ

18.03.2020
1.933
A+
A-
2020-2021 YKS (TYT) BİYOLOJİ KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ

2020-2021 YKS (TYT) BİYOLOJİ KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ

Merhaba YKS (TYT-AYT) Adayları, bugün sizler için “2020-2021 YKS (TYT) BİYOLOJİ KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ” konusunda paylaşım yaptık umarım beğenirsiniz.

Sizler hangi Kaynakları kullandığınızı yoruma yazarsanız kitap alacak olan arkadaşlara da bilgi vermiş olursunuz.

Kolay Seviye Kitap Önerileri

Benim Hocam Yayınları – TYT Biyoloji Video Ders Notları

Benim Hocam Yayınları” tarafından hazırlanan ve Dilek Kuvvet tarafından yazılan “TYT Biyoloji Video Ders Notları” kitabı güncel müfredata göre hazırlanmış ve ücretsiz videolar ile uyumlu olacak şekilde kurgulanmış. Toplamda 240 sayfadan oluşan kitap seviye olarakta kolay ve orta-kolay seviye zorluk isteyenler için önerebiliriz. Kitabı almak isterseniz de ISBN kodu 9786052773536.

Benim Hocam Yayınları – TYT Biyoloji 30 Deneme

Benim Hocam Yayınları” tarafından hazırlanan ve Dilek Kuvvet tarafından hazırlanan “TYT Biyoloji 30 Deneme” seti biyoloji dersinden kendini geliştirmeye başlamak isteyenler için güzel bir set olmuş. Seviye olarakta kolay ve kolay-orta seviyede denilebilir. Güncel MEB kazanımlarına göre hazırlanan setin sayfa sayısı ise 72. Kitabı almak isteyenler için ISBN kodu 9786052773154.

Tonguç Akademi Yayınları – TYT Biyolojik

Tonguç Akademi Yayınları” tarafından hazırlanan “TYT Biyolojik” kitabı biyoloji dersinde zorlananlara göre kurgulanmış ve bütün biyoloji sorularının en kolay nasıl çözüldüğünü öğretmeyi amaçlayan bir kitap olmuş. İçeriğinde en çok çıkan soru tipleri ve en sıra dışı sorular gibi soru tarzlarına yer verilmiş. Kitabın yapısına baktığımızda ise ilk başlarda temel düzey sorular (TDS) ve orta düzey sorular (ODS) ile kendinizi geliştirmeye başlayacaksınız. Daha sonra yeni nesil sorularla (YNS) ile öğrendiklerinizi pekiştirmeye yönelik adımlar atacaksınız. Eğer soruları çözerken herhangi bir noktada takılırsanız da “Tonguç Akademi” tarafından hazırlanan video çözümlere ulaşabilmeniz de sağlanmış. Kitap toplamda 192 sayfadan oluşuyor ve satın almak isteyenler için ISBN kodu da 9786057825704.

Orta Seviye Kitap Önerileri

Eğitim Vadisi Yayınları – TYT Biyoloji Modüler Soru Bankası

Eğitim Vadisi Yayınları” tarafından piyasaya sunulan ve Murat Sarıışık, Elif Sarıışık ile Yeliz Başçiftçi’nin yazdığı “TYT Biyoloji Modüler Soru Bankası” toplamda 2 modül, 192 sayfa, 94 test, 1504 sorudan oluşuyor. Seviye olarakta kolay, orta ve zor olarak gruplandırılmış olan kitapta, her seviye için soru görmek mümkün. Kitap aynı zamanda yeni müfredata göre uyumlu hazırlanmış. Eğitim Vadisi Yayınlarının özellikle fen bilimleri kitaplarında oldukça başarılı olduğunu göz önünde bulundurursanız bu kitabı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kitabı almak isterseniz de ISBN kodu 9786051942742.

Biyotik Yayınları – TYT Biyoloji Soru Bankası

Palme Yayınevi – TYT AYT Biyoloji A Soru Kitabı

Hız ve Renk Yayınları – 40×6 TYT Biyoloji Denemeleri

Zor Seviye Kitap Önerileri

Karekök Yayınları – TYT Biyoloji Denemeleri

Karekök Yayınları” tarafından çıkarılan “TYT Biyoloji Denemeleri” seti biyoloji alanında kaliteli bir deneme seti arayanlar için tercih edilebilecek çok güzel bir ürün olmuş. İçerisinde toplamda 50 adet çözümlü deneme sayesinde dolu dolu bir içeriğe sahip olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz. Seviye açısından da orta-zor ve zor olarak nitelendirilebilir. Kitabı almak isterseniz de ISBN kodu 9786057554369.

Üç Dört Beş Yayınları – TYT Biyoloji Soru Bankası

Üç Dört Beş Yayınları - TYT Biyoloji Soru Bankası

Çözüm Yayınları – 3D TYT Biyoloji Soru Bankası

Çözüm Yayınları - 3D TYT Biyoloji Soru Bankası

Çözüm Yayınları” tarafından hazırlanan ve Kerim Korkmaz tarafından yazılan 3D serisi içerisindeki “3D TYT Biyoloji Soru Bankası” kitabı biyolojide hedefi yüksek olanlar için oldukça kaliteli bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Toplamda 232 sayfadan oluşan kitap ÖSYM tarzı ile de çok yakın denilebilir. Zorluk seviyesi olarakta kolayorta ve zor olmak üzere 3 seviyeye bölünmüş. Piyasadaki diğer kitaplardan farklı olarak içeriğinde yer alan “Tümevarım Testleri” ile son ana kadar çalıştığınız bütün konuları hatırlamanıza ve pratik yapmanıza olanak tanınmış. Konu anlatım ve video çözümler için de internetin tanınan projelerinden olan Hocalara Geldik ile işbirliği yapılarak videoların buradan takip edilmesi sağlanmış. Son olarak kitabı almak isterseniz de ISBN kodu 9786051943084.

Aydın Yayınları – TYT Biyoloji Soru Bankası

Aydın Yayınları - TYT Biyoloji Soru Bankası

 

Ayrıca Bunlara da bakabilirsiniz.

sinavkocunuzz
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.