2020-2021 YKS (TYT) COĞRAFYA KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ - Sınav Koçumuz

Site rengi

Tasarım

2020-2021 YKS (TYT) COĞRAFYA KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ

18.03.2020
1.759
A+
A-
2020-2021 YKS (TYT) COĞRAFYA KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ

2020-2021 YKS (TYT) COĞRAFYA KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ

Merhaba YKS (TYT-AYT) Adayları, bugün sizler için “2020-2021 YKS (TYT) COĞRAFYA KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ” konusunda paylaşım yaptık umarım beğenirsiniz.

Sizler hangi Kaynakları kullandığınızı yoruma yazarsanız kitap alacak olan arkadaşlara da bilgi vermiş olursunuz.

Kolay Seviye Kitap Önerileri

Tonguç Akademi Yayınları – TYT Coğrafik

Tonguç Akademi Yayınları” tarafından çıkarılan “TYT Coğrafik” kitabı ile TYT’de en çok çıkan soru tiplerine ve sıra dışı sorulara bol bol rastlamak mümkün. Kitapts bütün coğrafya sorularını taktiklerle en pratik nasıl çözebileceğinize de değinilmiş. Kitabın aynı zamanda ÖSYM tarzı sorular içermesi, karekodlu olması ve video çözümlü olması adaylar için daha iyi olmuş. Kitabın yapısı bakımından içeriğine baktığımızda ise KDS, ÖDS, TDS, YNSZ ve HS gibi farklı tiplerde testler bulunuyor. Toplam da ise 216 sayfadan oluşuyor. Kitabı almak isteyenler adaylar için ISBN kodu ise 9786057825575.

Benim Hocam Yayınları – Sınav Koçu TYT Coğrafya Seti

Benim Hocam Yayınları” tarafından özel seri olarak çıkarılmış olan Sınav Koçu damgalı “TYT Coğrafya Seti” kitabı toplamda 424 sayfa (6set)‘dan oluşuyor. Eğer fasikül tarzında bir konu anlatımına ihtiyacınız varsa ve 6 fasikülden oluşan bu ürünü alabilirsiniz. İçerisinde ise konu anlatım fasikülleripekiştirme fasikülleri ve performans soru fasikülleri yer alıyor. Seviye olarak kolay ile orta-kolay olan kitabı almak isteyenler için ise ISBN kodu 9786052770269.

Orta Seviye Kitap Önerileri

Palme Yayınevi – TYT Coğrafya Konu Anlatımlı

Yaptığı kaliteli kitaplar ile YKS adaylarının ilk tercihlerinden olan “Palme Yayınları” tarafından çıkarılan “TYT Coğrafya Konu Kitabı” coğrafya dersinde konu anlatımına ihtiyacı olanlar için ideal bir kaynak olmuş. Yazarlığını Cemal Çelik‘in yaptığı kitap yeni müfredata göre hazırlanmış. Toplam da 384 sayfadan oluşan kitap orta ve orta-zor seviyedeki adaylar için birebir olabilir. Kitabı satın alacaklar için ise ISBN kodu 9786052821343.

Palme Yayınevi – TYT Coğrafya Soru Kitabı

Palme Yayınevi” tarafından çıkarılan “TYT Coğrafya Soru Kitabı” coğrafyadan kaliteli sorular arayanlar için hazırlanmış bir kitap olmuş. Yazarlığını Cemal Çelik yapmış ve toplam da 288 sayfadan oluşmakta. Yeni müfredata uygun hazırlanmış olan bu kitabı TYT’de coğrafya dersinden soru kaçırmak istemeyenler için öneriyoruz. Çünkü içeriğindeki çok çeşitli soru tipleriyle TYT coğrafya adına neredeyse tüm soru tiplerini görebilme imkanı bulacaksınız. Seviye olarakta orta ve orta-zor derecelendirilebilir. Kitabı satın alacaklar için ISBN kodu 9786052821312.

Hız ve Renk Yayınları – TYT Coğrafya Soru Bankası

Hız ve Renk Yayınları” tarafından çıkarılan ve Tarık Tuna tarafından yazılan “TYT Coğrafya Soru Bankası” kitabı adaylar için ÖSYM tarzı olması, video çözümlü olması, kavram haritalı ve zaman yönetimli olması gibi çok çeşitli ekstralar sunuyor. 288 sayfadan oluşan kitap seviye olarak orta seviyedeki adaylara hitap ediyor denilebilir. Kitabı almak isteyenler için ISBN kodu 9786057530387.

Hız ve Renk Yayınları – TYT Coğrafya 40 x 5 Denemeleri

Hız ve Renk Yayınları” tarafından piyasaya sunulan ve Veysel GülAlim Kılıç ve Murat Bayrakdar tarafından yazılan kitap ÖSYM tarzıvideo çözümlü ve kazanım analiz tablolu. TYT coğrafyadan konuları bitirmiş veya konu aralarında kendilerini test etmek isteyenler için 40×5 denemeler olarak hazırlanmış. Seviye olarakta orta seviyedeki adaylar kurgulanmış denilebilir. ISBN kodu ise 9786057530189.

Metin Yayınları – TYT Coğrafya 35 Deneme Sınavı

Metin Yayınları” tarafından çıkarılan “TYT Coğrafya 35 Deneme Sınavı” TYT coğrafya özelinde deneme seti arayanlar için oldukça yararlı bir set olmuş. Toplamda 72 sayfadan oluşan set, ÖSYM tarzı sorularıyla da dikkat çekiyor. Seviye olarakta herkesin kullanabileceğini düşündüğümüz için orta seviyede denilebilir. Deneme setini almak isteyenler için ise ISBN kodu 9786058189751.

Zor Seviye Kitap Önerileri

Karekök Yayınları – TYT Coğrafya Denemeleri

Yıllardır kaliteli içerikleriyle dikkat çeken “Karekök Yayınları” tarafından piyasaya sunulan “TYT Coğrafya Denemeleri” seti hedefi yüksek olan ve TYT coğrafyada soru kaçırmak istemeyenler için birebir hazırlanmış denilebilir. Toplamda 50 denemeden oluşan set içerisindeki soruların çözümlü olmasıyla da soruların nasıl çözüleceğine yönelik büyük bir sorunu ortadan kaldırmış denilebilir. Seviye olarakta orta-zor ve zor denilebilir. Hedefi yüksek olanlar için dememizin sebebi de bu. Seti almak isteyenler için ISBN kodu 9786057554277.

Karekök Yayınları – TYT Coğrafya Soru Bankası

Karekök Yayınları” tarafından çıkarılan “TYT Coğrafya Soru Bankası” Karekök Yayınları’nın diğer pek çok soru bankası gibi TYT coğrafya soru bankasıda dolu dolu bir içeriğe sahip. Toplamda 325 sayfadan oluşan soru bankasının içeriğindeki kaliteli sorulara dikkatle çalışarak TYT coğrafyada asla soru kaçırmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Seviye olarakta orta-zor ve zor seviyede denilebilir. Kitabı satın almak isteyenler için ISBN kodu 9786052247990.

Bilgi Sarmal Yayınları – TYT Coğrafya Soru Bankası

Bilgi Sarmal Yayınları” tarafından çıkarılan ve Şadan Yıldırım ile İsmail Zeybek‘in yazdığı “TYT Coğrafya Soru Bankası” son zamanların en iyi kitaplarından birisi niteliğinde. Toplamda ise 240 sayfadan oluşuyor. Kitabın içeriğine baktığımızda ise video çözümlü olması, yeni öğretim müfredatına uygun olmasının yanında bilgi küpürlükazanım sıralı ve akıllı kağıtlar gibi özellikleride bulunuyor. Seviye olarakta piyasadaki diğer kitaplara göre bir tık zor denilebilir. ISBN kodu ise 9786058185777.

Limit Yayınları – TYT Coğrafya Soru Bankası

Limit Yayınları” tarafından piyasaya sunulan ve Kadir Üçpınar ile Cüneyt Kösten‘in yazdığı “TYT Coğrafya Soru Bankası” kitabı alanındaki en iyi ve en kaliteli kitap niteliğinde. Eğer hedefiniz TYT coğrafyada hiç soru kaçırmamak ve görebileceğiniz bütün olası soruları görmek ise bu kitabı kullanmanızı öneririz. Sayfa sayısı olarakta 328 sayfadan oluşuyor. Kitabın içeriği ise yeni nesil sorularla dolu. Sorular ise video çözümlü. Bu sayede takıldığınız bütün soruları rahatlıkla çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu özelliklerinin yanında kazanım odaklı ve akıllı tahta uyumlu özellikleride bulunuyor. Seviye olarakta kısmen zor denilebilir. Kitabı almak isteyenler için ise ISBN kodu 9786052751022.

Ayrıca Bunlara da bakabilirsiniz.

sinavkocunuzz
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.