2020-2021 YKS (TYT) FELSEFE/ DİKAP KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ - Sınav Koçumuz

Site rengi

Tasarım

2020-2021 YKS (TYT) FELSEFE/ DİKAP KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ

18.03.2020
2.296
A+
A-
2020-2021 YKS (TYT) FELSEFE/ DİKAP KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ

2020-2021 YKS (TYT) FELSEFE/ DİKAP KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ

Merhaba YKS (TYT-AYT) Adayları, bugün sizler için “2020-2021 YKS (TYT) FELSEFE/ DİKAP KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ” konusunda paylaşım yaptık umarım beğenirsiniz.

Sizler hangi Kaynakları kullandığınızı yoruma yazarsanız kitap alacak olan arkadaşlara da bilgi vermiş olursunuz.

 

Kolay Seviye Kitap Önerileri

Benim Hocam Yayınları – 2+2 TYT Felsefe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Destekli Özet Konu Yaprakları

Benim Hocam Yayınları” tarafından özel bir konsept ile çıkarılan ve Melis Teke’nin yazdığı kitap “2+2 TYT Felsefe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Destekli Özet Konu Yaprakları” içerik olarak hem felsefe hem de din kültürü çalışmak isteyenler için yararlı bir kitap olmuş. İçerik olarak baktığımızda ise iki sayfa konu iki sayfa soru olarak tasarlanmış. Yeni sisteme uygun olan kitabın aynı zamanda içeriğinde de soru destekli konu özetleri de yer alıyor. ISBN kodu ise 9786052771983.

Orta Seviye Kitap Önerileri

Hız ve Renk Yayınları – TYT Felsefe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

Hız ve Renk Yayınları” tarafından hazırlanan ve Aytekin Demircioğlu tarafından yazılan kitap, felsefe ve din kültürü olmak üzere 2 dersten oluşuyor. Toplamda 160 sayfadan oluşan kitap, bu sayede oldukça ideal bir boyutta olmuş. Kitap, konu kavratmapekiştirme özelliklerine sahip ve ÖSYM tarzı soru tiplerine uyumlu. Basamaklı zaman yönetimine göre kurgulanan testler zaman yönetimi açısından adayların önemli bir kazanım elde etmesini sağlamış. Testler ise kendi içerisinde mavi testlerkırmızı testler ve turuncu testler olarak bölünmüş. Kitabın sonunda da, sorularda kullanılan kavramları içeren bir sözlük yer alıyor. Video çözümlü olan kitabın çözümleri de, App Store ya da Google Play Store mağazalarında yer alan uygulamalarla birlikte çalışıyor. Böylelikle takıldığınız herhangi bir soruda akıllı cihazlarınız ile kolaylıkla istediğiniz sorunun çözümüne erişebilirsiniz. Kitabı almak isterseniz ISBN kodu 9786057530370.

Palme Yayınevi – TYT Felsefe Soru Kitabı

Alanında uzman olan “Palme Yayınevi” tarafından yeni öğretim sistemine uygun hazırlanan ve Zarife Sakarya ile Figen Uygur Melekoğlu’nun yazdığı kitap, felsefe adına kaliteli soru bankası arayanlar için tavsiye edebileceğimiz nitelikle. 232 sayfadan oluşan kitap içeriğinde her seviyeden adayın çözebileceği çok kaliteli sorular bulunduruyor. Eğer TYT felsefede soru kaçırmak istemiyor ve görebileceğiniz bütün felsefe sorularını görmek istiyorsanız bu kitabı çözmeniz yeterli olabilir. Kitabı almak isterseniz de ISBN kodu 9786052821404.

Zor Seviye Kitap Önerileri

Karekök Yayınları – TYT Felsefe Soru Bankası

Yıllardır kaliteli ürünleriyle adayların ilk tercihlerinden olacak “Karekök Yayınları” tarafından hazırlanan “TYT Felsefe Soru Bankası” toplamda 190 sayfa ile çok kaliteli içerikler sunuyor. İçerdiği bölümlere baktığımızda, Bilgi Çeşitleri ve Felsefe ile Tanışma, Bilgi Felsefesi, Varlık Felsefesi, Ahlak Felsefesi, Sanat Felsefesi, Din Felsefesi, Siyaset Felsefesi ve Bilim Felsefesi konuları karşımıza çıkıyor. Eğer hedefi yüksek adaysanız bu kitabı çözmeniz size muhakkak bir şeyler katacaktır. Kitabı almak isterseniz de ISBN kodu ise 9786059433952.

Limit Yayınları – TYT AYT Felsefe Soru Bankası

Limit Yayınları” tarafından piyasaya sunulan ve Ramazan Ceylan ile Metin Alan’ın yazdığı “TYT AYT Felsefe Soru Bankası” hem TYT hem de AYT’yi birlikte çalışmak isteyenler için kaliteli ve bütüncül bir kitap olmuş. Yeni sınav sistemine ve müfredata uygun olarak hazırlanmış olan soru bankasının içeriğine baktığımızda, zorlayıcı sorularla karşılaştığımızı belirtelim. Eğer hedefiniz YKS’de felsefeden soru kaçırmamak ise kullanmanızı tavsiye ederiz. Kitap içerik olarakta kazanım odaklı ve video çözümlü. Bunun yanında QR desteği ile de takıldığınız soruların çözümlerine çok hızlı bir şekilde de ulaşmanız mümkün. Kitabı almak isterseniz de ISBN kodu 9786052751039.

Ayrıca Bunlara da bakabilirsiniz.

sinavkocunuzz
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.