2020-2021 YKS (TYT) FİZİK KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ - Sınav Koçumuz

Site rengi

Tasarım

2020-2021 YKS (TYT) FİZİK KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ

18.03.2020
1.503
A+
A-
2020-2021 YKS (TYT) FİZİK KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ

2020-2021 YKS (TYT) FİZİK KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ

Merhaba YKS (TYT-AYT) Adayları, bugün sizler için “2020-2021 YKS (TYT) FİZİK KİTAP-KAYNAK ÖNERİSİ” konusunda paylaşım yaptık umarım beğenirsiniz.

Sizler hangi Kaynakları kullandığınızı yoruma yazarsanız kitap alacak olan arkadaşlara da bilgi vermiş olursunuz.

 

Kolay Seviye Kitap Önerileri

Okyanus Yayınları – 40 Seans TYT Fizik

Okyanus Yayıncılık” tarafından hazırlanan TYT’ye yönelik fizik soru bankası temeli olmayıp hızlı ve düzenli bir şekilde fizik altyapısı edinmek isteyenler için ilaç niteliğinde bir kitap olarak karşımıza çıkıyor. Mehmet Ali Özhan tarafından yazılan “40 Seansta TYT Fizik” toplam da 368 sayfadan oluşuyor ve kitabın içerisinde yer alan soruların çözümlerine de rahatlıkla ulaşmak mümkün.

Orta Seviye Kitap Önerileri

Eğitim Vadisi Yayınları – TYT Fizik Modüler Soru Bankası

Eğitim Vadisi Yayınları” tarafından çıkarılan “TYT Fizik Modüler Soru Bankası” tam olarak orta seviyede olmayıp içerisinde kolay, orta ve zor içerikler bulunduruyor. Böylelikle tek bir kitap sayesinde fizik dersinde seviyenizi ölçmeniz mümkün oluyor. Yunus Güleç tarafından yazılan kitap toplam da 208 sayfadan oluşuyor. Bu kitap için adaylara tavsiyemiz sayfa sayısına bakıp aldanmamaları. Çünkü içeriğinde 100 test için 1647 soru bulunduruyor.

Palme Yayınevi – TYT Fizik Soru Kitabı

Uzun yıllardır sınavlara hazırlıkta isminden söz ettiren “Palme Yayınevi” tarafından fizik dersi için çıkarılan “TYT Fizik Soru Kitabı” toplam da 255 sayfadan oluşuyorCemil AyanNuman Emre tarafından yazılan kitap piyasadaki çoğu TYT fizik kitabından kat ve kat fazla satış rakamına sahip durumda. Bu da kitabın ne kadar çok sevildiğini gösteriyor.

Zor Seviye Kitap Önerileri

Çözüm Yayınları – 3D TYT Fizik Soru Bankası

Fizik dersinde kendini belli bir noktaya kadar getirmiş ve artık konu çalışmaya ihtiyacı olmayanlardansanız bu kitap tam size göre. Yeni müfredata uygun olan kitabın içeriğinde “3 Düzey Testleri“, “Bire Bir ÖSYM Testleri” ve “Tümevarım Testleri” gibi çok çeşitli testler yer alıyor. Celil ÜrünAlper Emrah tarafından yazılan kitap toplam da 272 sayfadan oluşuyor. Üstelik yayıncı kuruluş tarafından internetin fenomeni olan “Hocalara Geldik” ile işbirliği yapılmış ve kitabın çözümleri “Hocalara Geldik” tarafından anlatılmış. Son olarak kitabın QR kod destekli olduğunu da belirtmekte fayda var.

Üç Dört Beş Yayınları – TYT Fizik Soru Bankası

Üç Dört Beş Yayınları” tarafından çıkarılan “TYT Fizik Soru Bankası” kitabını orta-zor ile zor seviye fizik soruları arayanlar için öneriyoruz. Ümit Akıncı tarafından yazılan kitap toplam da 368 sayfadan oluşuyorÖSYM tarzında yazılan kitap video çözümlü olmasıyla da piyasadaki çoğu kitabın önüne geçiyor. Kitap içeriğindeki kazanım odaklı sorular ile de adaylara fizik konularını iyi bir şekilde öğrenme imkanı sunuyor. İçeriğindeki normal soruların dışında karma sorular ile konuyu pekiştirme imkanı ve orjinal sorular ile de ufkunuzu genişletme imkanı bulabilirsiniz.

Nihat Bilgin Yayıncılık – TYT AYT Fizik Soru Kitabı

Nihat Bilgin Yayıncılık” tarafından çıkarılan “TYT AYT Fizik Soru Kitabı” TYT fizik dersinin yanında AYT içeriklerine de sahip%100 MEB programına uygun olan kitap video çözümlü ve QR kod destekli olarak adaylara sunuluyor. Kitap toplam da ise 480 sayfadan oluşuyor.

 

Ayrıca Bunlara da bakabilirsiniz.

sinavkocunuzz
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.